2011.04.19. 20:02 SaWacc

Where playoffs happens - Day 3

Újabb nap, eljött a második forduló az Indiana - Chicago és a Philly - Miami párharcban. Lássuk, mi történt.

Indiana Pacers - Chicago Bulls 90-96

Újabb lehetőség volt az Indianának, hogy jól elkalapálja Rose-ékat. Majdnem sikerült nekik. Az első félidőben vezettek végig, Granger mellé még Price játszott kiemelkedőbben a többieknél, de a pad teljesítménye különb volt a többi playoffs meccsről, ugyanis mindenki kapott lehetőséget és mindenki élt is ezzel. A harmadik negyedben Rose(36 pont) és Boozer(17/16) vezetésével átvették a vezetést, stabilan tartották a 3-5 pontos előnyüket, de a Pacers nem hagyta magát, nem maradtak le. A negyed végén 3 pontos hátránynál Ford dobott félpályás buzzert, ezzel egyenlő állással mehettek a zárónegyedbe. Rose-Boozer párossal a Bulls vezetést szerzett a negyed végén, amit Korver(megint) egy triplával biztosított be 1 perccel a vége előtt.

Philadelphia 76ers - Miami Heat 73-94

Sima meccs volt a Heatnek. A Sixers mindössze 34%os volt mezőnyből, mindössze 6 triplát dobott a viszonylag jól triplázó csapat. A kezdőből Holiday(12pont) és Iguodala(5/7/7) volt használható, a padról Turner(15pont) és Young(18) dobott értékelhető mennyiséget. Ellenben a Heattől James(29pont), Bosh(21pont) és Wade(14pont) remekelt, bár Wade migrénes fejfájással lépett pályára, ez nem nagyon látszódott teljesítményén. Magabiztos vezetéssel, ügyes átjátszásokkal és remek egyéni teljesítményekkel papírforma szerűen nyert a Heat, készülve a Philadelphiai fordulókra.

Ma a következő meccseket követhetitek figyelemmel: New York - Boston(1:00), Atlanta - Orlando(1:30), Portland - Dallas(9:30)