HTML

2010.11.13. 16:13 SaWacc

2010.11.12. - Összefoglaló

Update: Mostantól csak a fontosabb meccsekről irok, a többit csak eredményben láthatjátok.

A tegnapi 9 meccs egy Utah - Atlanta rangadóval indult. A jazzből D-Will, Kirilenko és Jefferson volt kiemelkedő, mind a hármuk dupla-duplát ért el. A másik oldalon Josh Smith(dupla-dupla) és Johnson volt meghatározó. A meccset a hajrában nyerte meg a Jazz, Az Atlanta 6 pontos előnyt szórakozott el. Az este legizgalmasabb meccse a New York - Minnesota volt, főleg Kevin Love miatt, aki 31 pontja mellé 31 lepattanót szedett, ebből 12 támadó. Beasley 35 pont. A New York végig vezetett, de a 4. negyedben a Minnesota megtáltosodott, Love és Beasley felváltva dobták a kosarakat. A másik oldalon Gallinari 25 pont, Felton 22. A másik rangadó a Portland - OKC volt. A Durant-Westbrook páros ellenállhatatlan volt, ketten együtt 70 pontot dobtak(34-36). A másik oldalon Roy és Batum neve emelhető ki, mindketten 20 pont felett, valamint Miller is dupla-duplát ért el. Az utolsó öt percben Durant beindult, az 5 pont hátrányukat pillanatok alatt leolvaszotta, sőt, előnnyé kovácsolta. A rangadón az OKC diadalmaskodott 110-108 arányban. Az Orlando meglepetésre kikapott hazai pályán, Bargnani 27 pont, DeRozan 26.

Eredmények: Utah - Atlanda 90-86, Houston - Indiana 102-99, Toronto - Orlando 110-106, Charlotte Bobcats - Washington 93-85, New York - Minnesota 103-112, Philadelphia - Dallas 90-99, Sacramento - Phoenix 89-103, Portland - Oklahoma 108-110, Detroit - L.A. Clippers 113-107

Ma 9 meccs lesz, játszik az Orlando, a Miami és a Boston is.