Minden, ami NBA, magyarul.

2011.02.26. 20:51 SaWacc

Újabb csoda - Knicks-Cavs 109-115

Újra nyerni tudott a Cavaliers, de nem ám akárki ellen, hanem az időközben 'Meloval megerősödött NY Knicks ellen.

A meccset a Cleveland otthonában, a Qban tartották. Az első félidőben fej-fej mellett haladtak a csapatok, New York-i oldalon Antony és Stoudemire húzta a csapatot, valamint Walker és Fields tripláival kiegészítve rendesen megszórták a hazaiakat. De a Cavs nem hagyta magát, Jamison és J.J. sorra dobta a pontokat, pattanózásban pedig magasan jobbak voltak(62-42re nyerték a lepattanó párbajt), több 2nd chance kosarat is tudtak szerezni.

Hickson megint nagyot védekezett Amar'e-n, 5 blokkjából 4et STAT kapott, több támadót is kiharcolt. Az első negyed végén a Knicks ment 2 ponttal, de a félidőben döntetlennel mehettek az öltözőbe a felek Sessions fade away buzzer hármasának köszönhetően.

Elérkezett a mumus harmadik negyed. A New York kezdett elhúzni a Cavs mellett, de Hicksonék mindig visszahozták a meccset. Az utolsó percben jöttek a dobások a Cavs oldaláról, majd egy Jamison tripla segítségével már 8 pont volt az előny. A negyedik negyedben kezdett leereszteni a NY, de jött Chauncey Billups, aki a 26 pontjából 20at a negyedik negyedben dobott. A mérkőzés végére visszahozta magát a Knicks néhány pontra, jöhettek a faltok, Carmelo kipontozódott, Sessions pedig hibátlanul dobta a szabaddobásokat. a Vége 109-115 a Cleveland javára, már 11(!!!) győzelemnél tartanak.

Az est másik érdekessége, hogy Kevin Love, a Minnesota erőcsatárja 45. dupla-dupláját hozta össze sorozatban, amire Moses Malone óta nem volt példa.