HunNBA

Minden, ami NBA, magyarul.

2010.11.09. 16:34 SaWacc

2010.11.08. - Összefoglaló

Újabb nap, újabb szoros meccsek. A Bobcats fogadta a Spurs csapatát. A Charlotte Bobcats dominált az első félidőben, a Stephen Jackson, Diaw és Thomas hármas megállíthatatlannak tűnt. Ám a harmadik negyedben magára talált a San Antonio, így a végén a Spurs győzni tudott, Ginobili 26 pontig jutott, Neal 14 perc alatt 15 pontot hozott a konyhára, valamint Tim Duncan dupla-duplája is sokat ért. Ez után az Orlando - Atlanta következett, a negyedik negyed végén is hol az egyik, hol a másik csapat vezetett. Dwight Howard mindössze 33 percet játszott, de ez is elég volt 27 ponthoz és 11 lepattanóhoz. Vince Carter az utolsó másodpercekben tette fel az i-re a pontott, mikor is egy betörésnél faltal együtt sikerült pontot szereznie, amit a Hawks már nem tudott behozni, így sorozatban másodszor veszít az Atlanta. Carter 19 pont. A következő meccsen a Toronto fogadta a GSW-t, a Friscoiak az első félidőben megléptek az ellenfél elől, a második félidőben a Raptors csak csökkenteni tudta a hátrányát, behozni nem. Steph Curry 36 perc alatt 34 pontig jutott, Lee dupla-dupla. Aztán a Dallas otthonába látogatott el a Celtics, végig szoros volt a mérkőzés volt, de Garnett és Rondo dupla-duplája nem volt elég a győzelemhez, Dirk Nowiztki az utolsó másodpercben szerezte a végzetes kosarat a Boston számára. Ez után a Denver - Chicago következett, az utolsó másodpercekig sem lehett tudni, ki fog győzni. Melo' 32 pontig jutott. De a végén a Chicago 2 pontos győzelemmel távozhatott a pályáról, a kezdő öt játékos mind elérte a 10 pontot. A rangadó után következett az este lesimább meccse, a Memphis - Phoenix, Memphisben. Zach Randolf 23 pontja és 20 lepattanója túl sok volt Nashéknek, így 10 ponttal kikaptak. Gay 22 pont.

Eredmények: San Antonio - Charlotte Bobcats 95-91, Atlanta - Orlando 89-93, Golden State Warriors - Toronto 109-102, Denver - Chicago 92-94, Phoenix - Memphis 99-109, Boston - Dallas 87-89

Ma hét meccs lesz, a Miami - Utah mérkőzés követíti a Sport1 1:30tól, ismétlés holnap 15:45től.