HunNBA

Minden, ami NBA, magyarul.

2010.11.12. 13:28 SaWacc

2010.11.11. - Összefoglaló

Újabb nap, újabb összefoglaló. A Heat a Celticset fogadta a visszavágás reményében. Az első félidőben fölényesen vezetett a Celtics, Ray Allen szenzációs dobásai rendre betaláltak a gyűrűbe. Shaq is visszatért, igaz, faltproblémái miatt gyakran le kellett jönnie a pályáról. A második félidőben egyre közelebb jutott a Heat a Bostonhoz, de hiába James és Haslem remeklése, a többiek nem tudták felvenni a ritmust, Wade 40 perc alatt mindösszesen 8 pontig jutott. Allen 35 ponttal fejezte be a meccset, csakúgy, mint James. Pierce 25 pont, Garnett dupla-dupla, a meccset a Celtics nyerte. A második meccsen a Golden State Chicagoba látogatott. Az első félidőt fölényesen hozta a Bulls, a másodikban csak futott az eredmény után a Warriors. David Lee, valamint a nagy tehetségnek tartott Udoh hiányzott, ami mindenképp megnehezítette a dolgát a Warriorsnak, bár a másik oldalon is hiányzik Boozer. Rose és Deng dupla-duplát ért el, mindketten 20 pont felett. Az utolsó meccsen a Denver fogadta az eddig még veretlen Lakerst. A harmadik negyedig úgy tűnt, a Lakers hozza a meccset, ám a negyedik negyedben a Nuggets megtáltosodott. Carmelo Antony egymás után dobálta kosarait, 32 ponttal fejezte be, amivel győzelemre vitte csapatát, emellett még 13 lepattanót is szedett. Kobe 34 pontig jutott, Gasol dupla-dupla.

Eredmények: Boston - Miami 112-107, Golden State - Chicago 90-120, L.A. Lakers - Denver 112-118

Ma 9 mérkőzés lesz, játszik az Orlando, a Dallas, érdemes lesz nézni a Portland - Oklahoma rangadót, a Utah pedig Atlantába látogat el. Összefoglaló holnap.