HunNBA

Minden, ami NBA, magyarul.

2010.11.11. 09:55 SaWacc

2010.11.10. - Összefoglaló

Újabb nap, újabb összefoglaló. Kezdjük az elején. A Milwaukee Bucks Atlantába látogatott, hogy sorozatban harmadszorra szenvedjen el vereséget ellenfele. Ezt el is érték, a középső két negyedben 40 pontos előnyt kovácsoltak, amit már nem lehetett visszahozni. Négy játékos 10 pont fölött, Magette 20 pont. A két napja még Miamiban játszó Utah Orlandoban mérkőzött, ahol szintén meglepetésre győzött, jelentős különbséggel. D-Will szenzációsan játszott, 14 assziszt és 30 pont van a neve mellett. Millsap csak a felét tudta megdobni tegnapelőtti teljesítményének, a másik oldalon Vince Carter 20 pont. A következő mérkőzés a Charlotte Bobcats - Toronto Raptors mérkőzés volt. Nagyon kiegyensúlyozottak voltak az ellenfelek, Bargnani 23 pontig jutott a Raptorsból, Gerald Wallace dupla-dupla(19 pont, 14 lepattanó), Jackson 20 pont. A mérkőzést a Bobcats nyerte 101-96 arányban. Aztán Houstonban volt mérkőzés, a Washingtont fogadta. John Wall első tényleges tripla-duplája(19 pont, 13 assziszt, 10 lepattanó) győzelmet ért, Kevin Martin 30 pont. Ezek után Clevelandben megismétlődött a két napja Cavaliers győzelemmel zárult Nets - Cavs, ám most máshogy alakult az eredmény. Megint végig kiegyensúlyozott volt a meccs, ám Devin Harris és Kris Humphries duó megállíthatatlan volt. A másik oldalon Hickson 15 pontig jutott, Rollins nagyszerűen játszott, MoWill viszont még mindig nem találja magát, mindösszesen 9 pontot tudott produkálni kicsivel kevesebb mint fél óra alatt. A három irányító közül Sessions volt a legértékesebb, bár ő inkább 2es poszton játszik. A nyáron New Yorkból átigazolt David Lee először találkozott volt csapatával, ami valamiféle extrát adhatott neki, hisz 28 pontjával a GSW simán hozta a meccset. 28 pontja mellé 10 lepattanót is szedett, a másik oldalon Stoudemire 33 pont, 10 lepattanó. A Zach Randolf és Rudy Gay vezette Memphis Grizzlies a Dallast fogadta. Az első félidőben jól tartotta magát az egyesület, de a második félidőben nem tudtak sok kosarat szerezni, Jason Terry viszont egymás után szerezte pontjait. A Dallas fölényesen győzött. Az OKC a 76erst fogadta, mindenképp nyerniük kellett, hisz nem állnak eddig valami fényesen. Ezzel nem is volt probléma, hisz Durant és Westbrook 31-31 pontig jutott, nem mellesleg Russel 12 asszisztot is kiosztott. A másik oldalt Holiday dupla-dupla. A Spurs másodszor játszik a Clippers ellen, ezuttal hazai pályán. Parker, Ginobili és Jefferson 20 pont felett, a Spurs hozta a meccset. Az este utolsó meccse a Minnesota - Sacramento volt, Michael Beasley végig nagyszerűen játszott, karriercsúcs, 42 pontot dobott, amivel a csapata nyert.

Eredmények: Milwaukee - Atlanta 109-91, Utah - Orlando 104-94, Charlotte - Toronto 101-96, Houston - Washington 91-98, Nets - Cleveland 95-87, Golden State - New York 122-117, Dallas - Memphis 106-91, Philadelphia - Oklahoma 103-109, L.A. Clippers - Spurs 95-107, Minnesota - Sacramento 98-89

Ma 3 rangadó lesz, Boston - Miami, Golden State - Chicago és az eddig veretlen Lakers játszik a Denverrel. Érdemes lesz nézni, főleg, hogy a Boston - Miami mérkőzést közvetíti a Sport1 hajnali 2től, egyenesen Miamiból. Ismétlés másnap 13:00kor.