HunNBA

Minden, ami NBA, magyarul.

2010.11.10. 12:02 SaWacc

2010.11.09. - Összefoglaló

Tegnap sem panaszkodhattak a kosárlabda rajongók, hisz nem egy fordulatos, izgalmas mérkőzés volt. Elsőként a Pacers együttese fogadta a Denver csapatát, a vendégek esélyesebbek voltak, mégis a Pacers nyert, nem is kevéssel. Csak a harmadik negyedben 54 pontot dobtak, hat játékos is túllépte a 10 pontot, ebből három a 20at is. A meccsel egyidőben kezdődött az eddig meglepésként játszó Cavaliers és a tavaly óta jelentősen erősödött Nets mérkőzése. Végig fej-fej mellett haladt a mérkőzés, az utolsó dobást Daniel Gibson eresztette el, ezzel pedig a Cavs sorozatban a harmadik győzelmét aratta. Hickson 18 pontig jutott. A következő mérkőzést volt leginkább érdemes nézni, főleg, hogy a Sport1 is közvetítette(ma 15:45kor ismétlik) a Utah - Miami meccset, 4 másodpercel a vége előtt a Heat még vezetett 4 ponttal, ám Millsap triplája majd pár másodperccel később támadólepattanóval együtt szerzett buzzerje hosszabítást jelentett csapatnának. A hosszabításban is kitünően játszottak Williamsék, de a Heat sem adta olcsón a bőrét, Wade elképesztő helyzetből dobott triplát, és LeBron is tripla-dupláig jutott a győzelem érdekében(20 pont, 11 lepattanó, 14 assziszt). a meccset a Utah nyerte 116-114 arányban. Meglepetésre a Bucks nyert a Knicks ellen, hét játékos is 10 pont fölött dobott. A Clippers kikapott a Hornetstől, így már 7-0ával állnak a New Orleans-iak. A Detroit nem tudta tartani győzelmi sorozatát, a Portland Aldridge vezetésével és dupla-duplájával győzött. A Lakers nyolcadik győzelmét aratta, már 8-0ával állnak, nem volt erre példa 1997 óta. Bryant 33 ponttal segítette elő a győzelmet.

Eredmények: Denver - Indiana 113-144, Cleveland - Nets 93-91, Utah - Miami 116-114, New York -Milwaukee Bucks 80-107, L.A. Clippers - New Orleans Hornets 82-101, Detroit - Portland 78-100, Minnesota - L.A. Lakers 94-99

Ma 10 meccs lesz, a Utah Orlandoba látogatt, a tegnapi Cavs-Nets meccs megismétlődik Clevelandben valamint az OKC is játszik ma éjjel. Ne hagyjátok ki!

És itt egy vicces videó az NBA-ről, jó röhögést!