HunNBA

Minden, ami NBA, magyarul.

2010.11.25. 20:01 SaWacc

2010.11.24. - Összefoglaló

Újabb nap, újabb összefoglaló. A Cleveland az utolsó másodpercekben fordította meg a meccset, a vezetést peidg Mo Williams buzzer-beaterjének köszönhetik. Bár a félidőben még 10 ponttal vezető Milwaukee Bucks jól játszott, a Mo-Will vezette Cavs nem maradt le. Öt másodperccel a vége előtt Mo-Will megkapta a labdát, Varejao jött elzárni, de ő gyorsan elhesegette, majd Jennings mellett elment és beleállt a tempóba, ami időn túl vágódott a gyűrűbe. Williams 25 pontot dobott. Szintén szoros meccsen verte a Netset a Boston, ám most nem Garnett, Rondo vagy Pierce remekelt, hanem Shaquille O'neal. Bizony, a mérkőzésen 25 pontot és 11 lepattanót szedett, nem kis teljesítmény, ráadásul nemrég ő is segített az NBA szervezésében a rászoruló családokon, kiknek élelmiszert osztogattak, hogy legyen valami az asztalon karácsonykor. Megint csak kiütötték a Miami-t, ezúttal Dwight Howard(újabb) monster nightja volt a felelős. James 25 pont. A Durant-Westbrook visszatért, mindketten dupla-duplát értek el, ám ez a Dallas nagyszerű játékához nem ért fel, Nowitzki 34 pont, Chandler dupla-dupla. Hosszabításban verte a Spurs a Minnesotát, Love 32 pontja és 22 lepattanója nem volt elég Ginobili 26 pontjára. Kétszeres hosszabításban verte a Bulls a Phoenixet, Rose 35 pontot dobott, ráadásul az első hosszabításban ő szerezte az egyenlítő kosarat az utolsó tizedmásodperben. Deng 54(!) percet játszott., ezalatt dupla-dupláig jutott. D-Will is dupla-duplát(csupán napi 10x kell leírnom ezt a szót) ért el a Hornets ellen, ez volt a vendégek harmadik veresége.

Eredmények: New York - Charlotte Bobcats 99-95, Milwaukee - Cleveland 81-83, Philadephia - Toronto 90-106, New Jersey - Boston 83-89, Miami - Orlando 95-104, Detroit - Memphis 84-105, Spurs - Minnesota 113-109, Dallas - Oklahoma 111-103, Golden State - Houston 101-111, Chicago - Phoenix 123-115, New Orleans - Utah 87-105

Ma 2 meccs lesz, Washington - Atlanta és L.A. Clippers - Sacramento. Összefoglaló holnap.