HunNBA

Minden, ami NBA, magyarul.

2010.11.15. 19:42 SaWacc

2010.11.14. - Összefoglaló

Újabb nap, újabb összefoglaló, ma sem panaszkodthattak a kosárlabdarajongók. Kezdem rögtön az elején. A Minnesota Atlantában játszott, Mr.30-30 megint dupla-duplát ért el(22 pont, 17 lepattanó). A másik oldalon azonban Horford és Smith ellen nem tudtak mit csinálni a védők, így a meccset a Hawks nyerte. Izgalmas mérkőzés volt a Spurs - Oklahoma, fej-fej mellett haladtak a csapatok, talán az OKC kicsit jobb volt a negyedik negyedig, amikor a Spurs hosszú futásba kezdett, élén Tony Parkerrel. Parker és Ginobili összesen 55 pontot hozott össze, a csapatuk nyert. Az est rangadója a Phoenix - L.A. Lakers volt. A vendégek egy hajszálnyival mindig a Lakers előtt jártak, Kobe és Gasol ezúttal nem volt elég a győzelemhez, bár mind a ketten dupla-duplát értek el, kobe szezoncsúcs, 14 assistot osztott ki, ami csak egyel marad el a karriercsúcsától. De nem is ez volt a meghökkentő, hanem hogy a Suns csapatrekord, 22 triplát vágott be a meccsen,ebből J-Richardson hetet egymaga. A végén 35 pontig jutott, Nash dupla-dupla, a Suns idegenben verte a bajnokesélyes Lakerst, aki már másodszor veszít a 8-0ás futása után.

Eredmények: Minnesota - Atlanta 105-111, Detroit - Sacramento 100-94, San Antonio - Oklahoma Thunders 117-104, Houston - New York 104-96, Phoenix - L.A. Lakers, 121-116

Ma hét meccs lesz, lesz három rangadó(Denver - Phoenix, OKC - Utah, Hornets - Dallas), emellet játszik az Orlando és a Minnesota is.